Verilerin korunması

Son güncelleme tarihi 01/06/2012

Gizliliğiniz bizim için çok önemli. Sitemizdeki geçirdiğiniz süreleri daha hoş ve ilgi çekici kılmak için elimizden geleni yapıyoruz. Gizlilik ile isteğimiz, internette geniş bilgilere ulaşmanız ve bir çok fırsat seçeneğine sahip olmanız. Bu gizlilik politikasını oluşturmamızdaki sebep, şirketimizin vermiş olduğu gizlilik ve güvenlik taahhütlerini göstermektir. Mevcut politika kullanıcıların girdiği bilgileri nasıl topladığımızı açıklıyor. Bu doküman aynı zamanda toplanan bilgileri ve kullanım hakkındaki seçimleri ne yaptığımızı açıklıyor. Gizlilik politikasını dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. www.sıdıka-falci.com (« yer ») internet sitesi size kültürel ve tematik eğlenceler sunuyor : tarot kehaneti, astroloji, astral tema, nümeroloji, tarot, burç. Bu içerikler (« içerik ») mail olarak alınabiliyor. www.sıdıka-falci.com editörü sıdıka falci (« editör »).

1. Toplanan bilgiler

Kişisel bilgiler; ad, e-posta adresi veya telefon numarası gibi, bir kişiyle doğrudan ilişkilendirilebilecek bilgiler veya kiralama yöntemiyle kullandığınız veya satın aldığınız ürün ve servisler gibi, bir kişiyle doğrudan ilişkilendirilebilecek etkinliklerle ilgili bilgilerdir. Kişisel bilgilerinizi sizden aşağıdaki yöntemlerle toplarız :

1,1. Direk olarak sizin girdiğiniz bilgiler:

3. Kişisel bilgilerinizi nasıl paylaşıyor ve aktarıyoruz

Kişisel bilgilerinizi aşağıdaki durumlarda paylaşabilir veya iletebiliriz : İş ve pazarlama süreçlerini desteklemek amacıyla iş ortaklarımızla paylaşabiliriz Tümüyle bizim adımıza hareket eden ve bilgilerinizi bizim adımıza kullanan servis sağlayıcılarımızla ve tedarikçilerimizle paylaşabiliriz Adli süreç, geçerli bir resmi sorgu veya yasaların gerektirdiği diğer durumlarda iyi niyet çerçevesinde gerekli gördüğümüzde kişisel bilgilerinizi açıklayabiliriz Varlıkların satışı gerçekleştirildiğinde satın alan kişiye bilgileriniz aktarılabilir Bu politikayı kabul ederek onayladığınız üçüncü taraflar veya izin verdiğiniz amaçlar doğrultusunda bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşabiliriz. Eğer kullanıcı istemezse kişisel bilgileriniz üçüncü tarafa aktarılmayacaktır (bakınız kayıt formu) Genel kullanım şartlarına ve üçüncü kişi veya kuruluşa karşı bir suiistimal fark edildiği takdirde, sitemize kayıtlı bilgilerinizi üçüncü kişi veya kuruluşa aktarabiliriz.

4. Bildirim ve Seçim

Bu belgede size kişisel bilgilerin kullanımı hakkında, web sayfalarımız ve bilgi topladığımız diğer yerler hakkında bilgiler veriyoruz. Kişisel bilgilerinizi bize vermeyi veya vermemeyi seçebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi vermemeyi seçerseniz, doğru kişisel bilgilerin verilmesini gerektiren bazı ürünlerden, hizmetlerden, etkinliklerden ve servislerden yararlanamazsınız. Eğer kişiselleştirilmiş mesajları, bilgi mektuplarını veya promosyon bilgilerini email yolu ile almaya karar verirseniz, istediğiniz zaman bu mesajları durdurabilir veya her iletimizde bildirilen talimata göre kaydınızı sildirebilirsiniz.

5. Sonraki Aktarım

Üçüncü kişilerle kişisel verileri sadece yeterli seviyede veri paylaşımı koruması ile toplama yapan taraflar ile paylaşıyoruz.

6. Güvenlik

Topladığımız kişisel bilgilerin güvenliğini, gizliliğini ve bütünlüğünü izinsiz erişim, açıklama, değiştirme, tahribat; kaybolma ve suiistimal ihtimaline karşı korumak için yönetimsel, teknik ve fiziksel güvenlik önlemleri alıyoruz. Ayrıca, kredi kartı bilgileri gibi gizli verileri aktarırken standart güvenlik protokollerini ve yöntemlerini kullanıyoruz.

7. Kullanım Hakkı ve Hassasiyet

Kullanıcılara kişisel bilgilerine ulaşabilmeleri için yeterli seviyede kullanım hakkı veriyoruz, bu izin ile yanlış olan alanları veya işlem yapabilmek onay görmeyen alanları, kişisel bilgilerini düzeltebilir, değiştirebilir veya silebilir.

8. Gizlilik politikasının değişiklikleri

Bu politika zaman zaman değişikliğe tabi tutulabilinir. Güncel belgede haklarınızı izniniz olmadan kısıtlamayacağız. Tüm değişiklikleri bu sayfada güncelleyeceğiz.back